Nowoczesne środowisko cyfrowe - cyfrowy kokpit i bezkluczykowe otwieranie drzwi

Na cyfrowe środowisko składają się najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online, także system bezkluczykowego otwierania drzwi. Dzięki temu Nowy Caddy jest gotowy na każde wyzwanie.

Asystenci jazdy & 4MOTION

Z Nowym Caddy możesz mieć pewność, że każda podróż zacznie się i skończy bez stresu. Napęd na wszystkie koła 4MOTION automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy na oś do aktualnej sytuacji na drodze. Z kolei zespół sześciu różnych asystentów jazdy* pomaga kierowcy w wielu sytuacjach: w parkowaniu tyłem czy manewrowaniu na miejscach równoległych. Prowadząc Nowego Caddy możesz monitorować także odległość samochodu od innych pojazdów na drodze - szczególnie tych znajdujących się w martwym polu.


*sprawdź dostępne opcje w konfiguratorze

Reflektory LED

Opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED sprawiają, że prowadzenie auta jest o wiele bardziej wygodne, a ty możesz o wiele lepiej reagować na sytuację na drodze.

Fotel ErgoComfort

Nowe fotele Ergo Comfort oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera posiada również nowy panel tylny, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy.

Panoramiczny dach

Teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Nowego Caddy i cieszyć się pięknymi widokami dzięki - dostępnemu opcjonalnie - panoramicznemu dachowi.


Więcej światła w samochodzie to większy komfort podróży: szczególnie dla małych pasażerów, którzy chcą w trakcie jazdy czytać lub grać

Większa przestrzeń ładunkowa i wyjątkowo szerokie drzwi

Nowy Caddy Cargo pomieści dwie europalety, a poszerzone, przesuwne drzwi Maxi pozwalają na wygodniejszą pracę. W przestrzeni ładunkowej zamontowano oświetlenie LED, dzięki czemu możesz załadować swojego Nowego Caddy o każdej porze dnia.

Zamów kontakt

Zostaw swój numer. Oddzwonimy i przedstawimy Ci ofertę na Nowego Caddy lub Nowego Caddy Cargo.

Jak nas znaleźć?

Polbis Auto Group

ul. Macieja Rataja 15
10-203 Olsztyn

Samochody osobowe - sprzedaż

  • Poniedziałek:8:00 - 18:00
  • Wtorek:8:00 - 18:00
  • Środa:8:00 - 18:00
  • Czwartek:8:00 - 18:00
  • Piątek:8:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Działu Sprzedaży

Rafał Rułka

Specjalista ds. sprzedaży - VW osobowe

Radosław Kirjew

Specjalista ds. sprzedaży - VW osobowe

Sebastian Parda

Specjalista ds. sprzedaży - VW osobowe

Leszek Brzeziński